top of page
IMG_20221007_111952_4_edited.jpg

Kilka słów o mnie

Cześć,

Mam na imię Edyta i jestem dyplomowanym dietetykiem oraz trenerem personalnym, certyfikowany instruktor fit & jump, trener fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku dietetyka, kurs dietetyki w Akademii Dietetyki we Wrocławiu oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń z zakresy żywienia człowieka.


Moim szczególnym obszarem zainteresowania jest praca nad budową pięknej, proporcjonalnej sylwetki, poprawa wydolności organizmu oraz redukcja masy ciała, co z kolei przyczynia się do polepszenia zdrowia. Mój autorski program dietetyczno - treningowy, który przetestowało już ponad 70 osób, pomógł nie tylko w pozbyciu się nadwagi, ale również w odkryciu siebie na nowo!

Układając plany dietetyczne – kieruję się prostą zasadą: smacznie i zdrowo! Plany te są zawsze dobierane indywidualnie, zgodnie z założonym celem. Dieta to po prostu styl życia i tego się trzymam!

Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat - począwszy od szkolnej drużyny piłkarskiej i siatkarskiej. Prawdziwa pasja do sportu pojawiła się wraz z rozpoczęciem szkoły licealnej i studiów. Jako, że prawidłowe żywienie jest nieodłącznym elementem życia trenera – od wielu lat zagłębiam się w tą tematykę i w swojej pracy łączę obie dyscypliny. 

bottom of page